דף הבית >> הרצאות וסדנאות
 

   סדנאות והרצאות להורים
מוכנות לכיתה א'- סדנה להורים על חוויית העלייה לכיתה א', עבור הילד וההורים. שילוב של התנסות חווייתית, מידע תיאורטי על מרכיבי הבשלות לכיתה א' וכלים מעשיים כיצד הורים יכולים לסייע בהשתלבות והסתגלות לבית הספר. 

מעברים- הרצאה על שינויים בחיי המשפחה ומעברים כמו מעבר דירה או מעבר בין מסגרות חינוכיות.

מתבגרים והתבגרות- הרצאה להורים בנושא גיל ההתבגרות. התנסות חווייתית, מידע תיאורטי על מאפיינים של גיל ההתבגרות וכלים מעשיים כיצד להתגבר על גיל ההתבגרות שלהם.

פריצת דרך במוטיבציה- הרצאה להורים לתלמידי תיכון על מוטיבציה וחוסר מוטיבציה ללימודים: מידע תיאורטי וכלים מעשיים כיצד לפרוץ דרך, לטפח מוטיבציה ולהביא להצלחה בבחינות. 

התמודדות משפחתית עם ילדים לקויי למידה- הרצאה על ההתמודדות של הילד, ההורים והאחים כאשר יש ילד או ילדה לקוי למידה במשפחה. מידע תיאורטי ומחקרי עדכני על המשפחה כמערכת, מה הפירוש וההשלכות של לקויות למידה וכיצד מתמודדים.  
  סדנאות והרצאות לצוותים חינוכיים
ילדי ה - ADHD - התמודדות עם ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז בכיתה. השתלמות/סדנה המשלבת התנסות חווייתית, מידע תיאורטי ומחקרי עדכני והקניית כלים יישומיים, המסייעים למורה להתמודד עם ילדים בעלי הפרעת קשב וריכוז בכיתה.

בינת הלב- השתלמות/סדנה לצוותים חינוכיים, גננות ומורים, על הדיאלוג עם הורים וילדים. שילוב של התנסות חווייתית, מידע תיאורטי וכלים יישומיים לשיפור הקשר והתקשורת עם הורים וילדים.

טיפוח רגשי-חברתי- השתלמות/סדנה לגננות בנושא היבטים רגשיים וחברתיים של ילדי הגן. 

פריצת דרך במוטיבציה- הרצאה למורים על מוטיבציה וחוסר מוטיבציה ללימודים. מידע תיאורטי וכלים מעשיים כיצד לפרוץ דרך, לטפח מוטיבציה בתלמידים, לרתום את ההורים ולהביא להצלחה במבחנים.


  סדנאות לילדים ונוער
לומדים להצלחה! סדנה ייחודית המיועדת לתלמידי חטיבת ביניים ותיכון. 8 מפגשים, המשלבים מודלים קוגניטיביים לפתרון בעיות והקניית כלים ואסטרטגיות למידה להתמודדות עם חרדה בבחינות.

עוצמה! סדנה ייחודית לתלמידי בית ספר יסודי להקניית כלים של שליטה עצמית ושיפור מיומנויות חברתיות.

 

ד"ר דליה אלוני (PhD) קניון גנים, רח' העצמאות 65, פתח תקווה   |   טלפקס 03-9218286    |   0524-797279   |   dalia@daliakids.com

[חזור למעלה]          [הוספה למועדפים]          [מפת האתר]

עיצוב וביצוע: חיפושית מולטימדיה
לייבסיטי - בניית אתרים